Kup sobie blogera, czyli kwartet na Allegro

dnia

/wpis z 04.03.2010

Kup sobie blogera

Jakiś czas temu napisała do mnie Natalia Hatalska z pytaniem, czy nie chciałabym się oddać charytatywnie na 4 godziny. Ponieważ większość kobiet, przez większość życia oddaje się charytatywnie uznałam, że 4 godziny to i tak nieźle.

A tak serio – Natalia zorganizowała akcję pomocy Paulinie Pruskiej, dziewczynie chorej na rzadką odmianę nowotworu. Zaczęło się od wygranej Natalii w konkursie na Bloga Roku i zgarnięcia notebooka, którego przeznaczyła właśnie na ten cel (można go wylicytować tutaj). Ponieważ jednak laptop wkład miałby niewielki, postanowiła dołączyć do tego blogerów, których można przez kilka godzin posłuchać i dowiedzieć się jak promocje i budowanie wizerunku widzą osoby znajdujące się jedną nogą po stronie użytkownika, a drugą po stronie marketingu.

Jak można przeczytać na stronie aukcji „Kup sobie blogera”:

To niecodzienna aukcja charytatywna na rzecz Pauliny Pruskiej walczącej z rzadką odmianą nowotworu. Czterech najpopularniejszych blogerów piszących o mediach i reklamie (eirena, mediafun, gadzinowski & hatalska) postanowiło wystawić pod młotek swoją wiedzę i czas. Każdy, kto weźmie udział w aukcji, może licytować 4-godzinny warsztat poprowadzony przez blogerów i poświęcony aktualnym obecnie tematom budowania marki za pomocą nowych mediów. Pieniądze zebrane podczas aukcji zostaną przekazane w całości na rehabilitację i leczenie Pauliny.

Wystawiony na aukcję 4-godzinny warsztat obejmuje następujące tematy:

O tym, jak konsument wygrał wojnę i to nie tylko w MafiaWars – Irena Mrozek o social media;

Krnąbrny bloger, czyli dlaczego on nic nie pisze, kiedy ja mam TYLE do powiedzenia – Maciej Budzich o skutecznym wykorzystywaniu blogów w promocji;

Była sobie marka… – Jacek Gadzinowski o budowaniu silnej marki w czasach jej słabej kondycji;

Gdzie by tu jeszcze umieścić reklamę i czy naprawdę tylko o to chodzi? – Natalia Hatalska o niestandardowych formach komunikacji marketingowej.

Blogerzy poprowadzą warsztat osobiście w terminie dogodnym dla zwycięzcy.

Czas trwania aukcji: na Wasze oferty czekamy tylko 14 dni, czyli od czwartku 4 marca do czwartku 18 marca. Nie zastanawiajcie się długo – taka szansa może już się nie powtórzyć :)

Aukcja rozpoczęła się od ceny minimalnej 699 zł, w tej chwili, żeby licytować trzeba wyłożyć 820 zł. Wszyscy mamy nadzieję, że uda się nam zebrać jak największą kwotę.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s